Seo Nasıl Yapılır ?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Blog Seo Nasıl Yapılır ?
23 Aralık 2020, 23:34 0 Yorum 203 Okuma

Seo'nun türkçe telafuzu Arama Motoru Optimizasyonudur. Seo internet sitenizin arama motor'larına göre optimize edilmesine denir. Google - Yandex gibi arama motorlarının robot'ları internet sitenizi ziyaret ederek sayfa içi makale ve kelime analizi yapar. Çeşitli algoritmalar sayesinde yararlı ve yeterli gördükçe sizi internet sitesi sıralamasında ön planda tutarlar ve insanların daha kolay ulaşabildiği bir noktada olmuş olursunuz. Kısacası Düzgün Kurgulanmış Bir Seo Sizi Google - Yandex Gibi Platformlarda Üst Sıralarda Tutacaktır

Google'da Üst Sırada Olun!

*İnternet siteniz ana kelimelerde üst sırada olduğu sürece işiniz ve internet gücünüz artacaktır. Düzgün SEO altyapısı ile kurgulanmış bir internet sitesi size yüksek tutarlarda kazanç sağlayabilir.

Seo Önceliği
Öncelikle yapacağımız internet sitesinin seo altyapısı'na uygun olup olmadığını kontrol etmemiz gerekir. Seo altyapısına uygun değilse güncelleyerek veya yazılım değiştirerek devam etmemiz gerekir.

Seo Nasıl Yapılır ?
Seo'nun asıl kuralı özgün içeriktir! Web siteniz'deki görselleriniz ve içerikleriniz google robotları tarafından kontrol edilir ve okunarak kayıt altında tutulur. herhangi bir kopyalama işleminde Robotlar Spin atıldını saptar ve kopya içerik olduğunu anlar. Sonrasında Arama Motorlar'ında çıkmak istediğiniz kelimeleri analiz ederek. en çok hangi kelime aratılıyor bilgisi olarak. çıkmak istediğiniz kelimeleri analiz ediceksiniz. sonrasında h1 - h2 - h3 - h4 - h5 Etiketlerini analiz ederek düzenleyeceksiniz. Web Site'nizde kullandığınız resimlere anahatar kelimelerinizi eklemenizi'de tavsiye ederiz. Son Olarak'ta Web Siteniz'deki Alt Etiketlerini alt" Seo Nasıl Yapılır" eklemeyi unutmayın SEO bir zincirdir. halka bozulursa Seo bozulur!

Yani Yapmamız Gereken
* Özgün İçerik Kullanmak
* Özgün Makale Yazmak
* Özgün Fotograf Kullanmak
* Özgün Bir Tasarıma Sahip Olmak
* Kopya Hiçbir Şey Kullanmamak

Seo Buton

Okuyucu Yorumları

0 Yorum