Entegrasyonlu E-Ticaret Sitesi Faydaları

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Blog Entegrasyonlu E-Ticaret Sitesi Faydaları
27 Aralık 2020, 17:57 0 Yorum 261 Okuma

Günümüz Şartlarında İnsanlar İnternetten Satış Yapmak İçin E-Ticaret Sitesi Yaptıracak Yerler Aramakta. Çok Fazla Firma E-Ticaret Hizmet Vermektedir. Çoğu Firma Mediven Altı Dediğimiz Firmalardır Yeri Yurdu Belli Değildir İşlerinde Profesyonel Değillerdir Ve İnsanlar'a Bir Umut Eticaret Hizmet Sağladıklarını Söyleyerek İnsanlara Site Yaparlar. 

E-Ticaret Sitesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Yazılımın Warez Olup Olmadığı (Warez Çalıntı Yazlım) Demektir. Yazılım Warez Değilsede E-ticaret Prosedülerine Göre Profesyonel Kurgu Yapılıp Yapılmadığı Dikkat Edilmesi Gerekir. Günümüz Yazılımları İle Karşılaştırabilir Güncel Bir Yazılım Olup Olmadığını Farkedebilirsiniz.

-İKİ ÇEŞİT ETİCARET SİSTEMİ VARDIR-

Entegrasyonlu E-Ticaret Sitesi
Entegrasyonlu E-Ticaret Siteleri Sizlerin %100 Satış Yapmasını Sağlar. Entegrasyonlu E-Ticaret Sitesi Demek E-Ticaret İçin En Profesyonel Bir Şekilde Kurgulanmış Bir İnternet Sitesi Demek Ve İçerisinde Herşeyi Barındırabilicek Kapasiteye Sahiptir.
Örneğin İçerdiği Özellikler;
✔️ Trendyol Entegrasyonu
✔️ N11 Entegrasyonu
✔️ Hepsiburada Entegrasyonu
✔️ Gittigidiyor Entegrasyonu
✔️ Amazon Türkiye Entegrasyonu
✔️ E-Fatura Entegrasyonu
✔️ İsteğe Göre Başka Entegrasyonlar

Entegrasayonsuz E-Ticaret Sitesi
Entegrasyon İçermeyen E-Ticaret Siteleri Genellikle Sektörde Hızlı Satış Yaparak Sürekli Sektör Değiştiren Firmalar Veya Şahısların Kullandıkları Sistemlerdir. Entegrasyonsuz E-Ticaret'te Tanınmak Veya Satış Yapmak Entegrasyonlu E-Ticaret Sitesine Göre %100 Daha Zordur. Satış Yapabilmek İçin Google - İnstagram - Facebook Gibi Platformlar Üzerinden Sürekli Reklam Basmanız Gerekmektedir. Aralarındaki En Büyük Fark Fiyattır İnsanlar Ucuz Olana Yöneldiğinden Dolayı Genellikle E-Ticaretin Sonu Hüsran Olmaktadır.
Örneğin İçerdiği Özellikler;
✔️ Sanal Pos Entegrasyonu (%50 İhtimalle)
✔️ Kapıda Ödeme Entegrasyonu (%100 İhtimalle)

Okuyucu Yorumları

0 Yorum